A. Armonaitė kartu su Lietuvos lazerių verslo atstovais lankysis Pietų Korėjoje

0
A. Armonaitė kartu su Lietuvos lazerių verslo atstovais lankysis Pietų Korėjoje
Share

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė liepos 3–7 dienomis kartu su lazerių verslo atstovais lankysis Pietų Korėjoje, kur susitiks su šios šalies potencialiais investuotojais. Kartu su ministre vyksta aštuonių Lietuvos lazerių sektoriaus įmonių atstovai, Fizinių ir technologijos mokslų centro ir Lietuvos lazerių asociacijos vadovai.

Vizito metu ministrė kartu su Lietuvos verslo delegacija susitiks su „Samsung Display“ vykdomuoju viceprezidentu Cheol Lae Rohu ir pristatys Lietuvos lazerių ekosistemą bei šalies investicinę aplinką.

A. Armonaitė  lankysis antros pagal dydį pasaulyje atminties lustų gamintojos „SK Hynix“ gamykloje. Po apsilankymo planuojamas ministrės susitikimas su įmonės vadovu Jungho Parku – tuomet A. Armonaitė pristatys Lietuvos įmones ir investavimo į lazerines sistemas galimybes.

Vizito Pietų Korėjoje metu taip pat yra numatomas susitikimas su kapitalo rinkos įmonės „Eugene Investment & Securities“, technologijų kompanijos „nSage“ bei prekybos ir investicijų skatinimo organizacijos „Kotra“ vadovais.

Planuojama, kad A. Armonaitė susitiks su Pietų Korėjos prekybos ministru Dukgeun Ahnu, mokslo ir ICT ministru Lee Jong Ho, kultūros, sporto ir turizmo ministru Park Bo Gyoonu. Susitikimų metu bus aptartos  Lietuvos ir Pietų Korėjos bendradarbiavimo galimybės.