Vilniaus Gedimino technikos universitete aptartas gaisrinės saugos specialistų rengimas

0
Vilniaus Gedimino technikos universitete aptartas gaisrinės saugos specialistų rengimas
Share

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Statybos fakultete lankėsi Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Vidas Kerševičius ir viršininko pavaduotojas Evaldas Tamašauskas. Susitikimo su fakulteto dekanu doc. dr. Remigijumi Šalna metu buvo kalbama apie specialistų poreikį valstybinei priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai. VILNIUS TECH yra vienintelė aukštoji mokykla Lietuvoje, rengianti kvalifikuotus gaisrinės saugos specialistus.

Neseniai Vidaus reikalų ministerija išplatino raštą dėl vidaus tarnybos sistemos pareigūnų poreikio, kuriame pažymima, kad su įstojusiais studijuoti asmenimis bus pasirašomos stojimo į vidaus tarnybą sutartys, pagal kurias centrinės statutinės įstaigos įsipareigoja, kad baigęs studijas asmuo bus priimtas į jo išsilavinimą ir profesiją atitinkančias pareigas statutinėje įstaigoje.

Tai reiškia, kad būsimi studentai, pasirinkę gaisrinės saugos studijų programą, turės garantuotą darbą – jiems siūlomos patrauklios darbo sąlygos ir plačios karjeros vidaus tarnybos sistemoje galimybės.