Vidaus reikalų ministerijoje paminėta Valstybės diena

0
Vidaus reikalų ministerijoje paminėta Valstybės diena
Share

2024-07-04

Vidaus reikalų ministerijoje iškilmingo renginio metu buvo paminėta artėjančios Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės diena.

„Liepos 6-oji kaip niekad anksčiau atsiskleidžia mums savo svarba ir prasme. Šiuo neramiu laikmečiu, kai ir vėl išbandoma mūsų tvirtybė – neabejokime savimi ir savo valstybe. Būkime dėl jos – tvirti ir išdidūs, kaip buvome visais lemtingais istoriniais momentais. Šiandien turime ką švęsti ir kuo pelnytai didžiuotis“, – sakė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė. 

Šventinio renginio metu buvo įteiktos padėkos ne tik ministerijai pavaldžių įstaigų specialistams ir pareigūnams, bet  ir 17-ai šalies savivaldybių už civilinės saugos stiprinimą – lyderystę plečiant priedangų tinklą.

Ministrė A. Bilotaitė dėkojo savivaldybių vadovams už proveržį šioje srityje, iniciatyvą ir rūpinimąsi žmonėmis bei ragino nenuleisti rankų ir daryti ne tik tai, ką privalu, bet ir dar daugiau, siekiant užtikrinti visų mūsų ir mūsų artimųjų saugumą. 

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą renginio metu buvo apdovanoti ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai. II laipsnio Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos atminimo ženklu „Tėvynės labui“ vidaus reikalų ministrė apdovanojo Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pajėgų valdymo skyriaus vyresnįjį specialistą vidaus tarnybos kapitoną Mindaugą Lengviną, Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pajėgų valdymo skyriaus  vyriausiąjį specialistą vidaus tarnybos kapitoną Laimoną Kivilių, šios valdybos 2-osios komandos viršininką vidaus tarnybos majorą Andrių Ašmontą, Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kuršėnų komandos viršininką vidaus tarnybos majorą Ričardą Kazlauską ir Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininką vidaus tarnybos pulkininką leitenantą Joną Chveduką.

Ministrės padėkos pareikštos Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininkei vidaus tarnybos majorei Reginai Bartkutei, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Viešųjų pirkimų skyriaus vedėjui Vaidotui  Jakštui ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento patarėjai Tatjanai Milkamanovič.