Ugniagesių gelbėtojų mokykloje vyko projekto baigiamoji konferencija

0
Ugniagesių gelbėtojų mokykloje vyko projekto baigiamoji konferencija
Share

Balandžio 4 d. Ugniagesių gelbėtojų mokykloje vyko „Erasmus+“ Strateginės partnerystės programos (KA2) projekto Nr. 2020-1-CZ01-KA202-078371 „FIGHTARs – medžiagos ugniagesiams, besimokantiems augmentinės realybės aplinkoje, parengimas“ (toliau – projektas) baigiamoji konferencija.

Šį projektą Ugniagesių gelbėtojų mokykla įgyvendina bendradarbiaudama su Pardubicės (Čekijos Respublika) chemijos vidurine mokykla. Pagrindinis projekto tikslas – sukurti, išbandyti, įvertinti ir perkelti inovatyvius mokymosi scenarijus į skaitmenines technologijas ugniagesių mokymuose.

Projekte dirbę Čekijos, Slovakijos, Estijos, Vokietijos, Kipro ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklos mokymo ir kitų įstaigų ekspertai sukūrė inovatyvius mokymosi scenarijus ir virtualius mokymo modulius ugniagesiams,  kuriuos perkėlė į augmentinės realybės aplinką.

Konferencijos dalyviai turėjo galimybę ne tik išgirsti apie projekto veiklas ir rezultatus, bet ir išbandyti augmentinės realybės aplinką.

Konferencijoje dalyvavo Lietuvos policijos mokyklos, VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šalčininkų regioninio padalinio, Valstybinės atominės energetikos saugos inspekcijos, Radiacinės saugos centro, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Vilniaus ir Šiaulių priešgaisrinių gelbėjimo valdybų, Bendrojo pagalbos centro, Vilniaus Gedimino technikos universiteto VILNIUS TECH, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos ir Muitinės mokymo centro atstovai.