Ugniagesių gelbėtojų mokykla: pasirinkę gelbėti gyvybes

0
Ugniagesių gelbėtojų mokykla: pasirinkę gelbėti gyvybes
Share

2024-03-20

„Tėvynės labui!“ – net 34 kartus kovo 20 d. aidėjo tvirti ugniagesių gelbėtojų priesaikos žodžiai. Ugniagesių gelbėtojų mokykloje  šiandien iškilmingai buvo įteikti ugniagesių gelbėtojų modulinės profesinio mokymo programos baigimo pažymėjimai, kurie jiems suteikia ugniagesio gelbėtojo kvalifikaciją ir kviečiami  dirbti į Valstybinę priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą ugniagesiais gelbėtojais.

„Tikiu, kad sustiprinsite Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos parengtį! Siekite nuolatinio profesinio tobulėjimo ir neužmirškite, kad esate ypatingai svarbi valstybės dalis, – palinkėjo mokyklos absolventams vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė. – Siekime bendrų valstybės tikslų stiprindami gaisrų prevenciją, mažindami gaisrų ir juose žūstančių žmonių gyvybių skaičių!”

„Džiugu, kad ugniagesių gelbėtojų gretas papildo gausus būrys šios mokyklos auklėtinių. Ugniagesio gelbėtojo profesija vis populiaresnė. Konkursai į Ugniagesių gelbėtojų mokyklą jau didesni nei  į daugelį universitetų specialybių. Ją renkasi motyvuoti ir atsakingi jauni žmonės. Jiems nuoširdžiai linkiu garbingai atlikti savo pareigas – gelbėti žmonių gyvybes ir turtą,“ – sako Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo direktorius Saulius Greičius.  

Kursantai mokėsi pusę metų. Tarp šios laidos auklėtinių yra ir dvi merginos. „Mūsų kursantai yra labai motyvuoti, energingi, daugelis jų – ugniagesių gelbėtojų dinastijos tęsėjai, arba įkvėpti kaimyno, draugo pavyzdžio. Jie žino, kur eina ir kas jų laukia, jie yra pasirengę tapti ugniagesiais gelbėtojais ir padėti žmonėms“, – gerų žodžių absolventams negaili šios mokyklos viršininko pavaduotojas Vaidotas Dievulis. – Visada auklėtinius palydime su geriausiomis mintimis ir linkėjimais. Nesakome jiems „Sudie“, sakome „Iki pasimatymo“. Tikrai žinau: jie grįš į Ugniagesių gelbėtojų mokyklą kelti kvalifikacijų įvairiose specializacijose, kad įgytų naujų žinių“.