Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai susirūpino savo namų saugumu

0
Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai susirūpino savo namų saugumu
Share

2024-01-25

Sausio 22-24 d. Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai vėl atnaujino pernai užsimezgusį bendradarbiavimą su Panevėžio rajono Trečiojo amžiaus universitetu. Per savaitę pareigūnai surengė net 3 susitikimus su Uliūnų, Daukniūnų bei Tiltagalių fakultetų klausytojais ir skaitė jiems paskaitas gaisrinės saugo temomis.

Smalsūs senjorai labai aktyviai dalyvavo diskusijose apie gyvenamųjų namų gaisrinę saugą, dūmų detektorių priežiūrą, suodžių valymą. Klausydami pareigūnų pasakojimų apie gaisrų priežastis, daugelis susimąstė, ar patys visada saugiai elgiasi savo namuose, ar tinkamai kūrena krosnį, kur laiko ir kada išpila pelenus.

Uliūnų fakulteto klausytojai po įtaigių priešgaisrinės priežiūros pareigūnų pasakojimų paprašė kuo skubiau baigti pokalbį, nes daugelis norėjo kuo greičiau grįžti namo ir įsitikinti, kad jų namai yra saugūs. Visą gyvenimą gyvenę namuose, kūrenamuose krosnimis, žmonės susimąstė, kad ne visada elgdavosi teisingai.

Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai, patys būdami smalsūs ir aktyvūs, išgirstomis žiniomis žadėjo pasidalinti ir su daugeliu kaimynų. Tiltagalių fakulteto studentų atvykti į susitikimą su priešgaisrinės priežiūros pareigūnais neatbaidė net siautusi pūga. Ypač atidžiai pareigūnų patarimų klausėsi Daukniūnų fakulteto klausytojai, nes prieš keletą dienų jų kaime kilo gaisras, nusinešęs žmogaus gyvybę.