Su savivaldybių darbuotojais aptarti civilinės saugos klausimai

0
Su savivaldybių darbuotojais aptarti civilinės saugos klausimai
Share

Balandžio 5 d. Vilniaus priešgaisrinė gelbėjimo valdyba surengė pasitarimą su Vilniaus PGV veiklos teritorijoje esančių savivaldybių darbuotojais, atsakingais už savivaldybei priskiriamų funkcijų civilinės saugos srityje įgyvendinimą.

Pasitarimo metu su savivaldybių darbuotojais buvo aptarti civilinės saugos švietimo renginiai savivaldybėse. Vilniaus PGV Civilinės saugos skyriaus viršininkas Donatas Gurevičius savivaldybių atstovams pristatė skyriaus vykdomos švietėjiškos veiklos švietimo įstaigose rezultatus, apžvelgė mokymams parengtos medžiagos dėstymą bei pateikiamos informacijos svarbą pristatant  išvykimo krepšį bei supažindinant su pasirengimu ekstremaliosioms situacijoms. 

Vilniaus PGV Civilinės saugos specialistai pasidalijo įspūdžiais iš įvykusių susitikimų su moksleiviais bei savivaldybių gyventojais ir pateikė rekomendacijas savivaldybių atstovams dėl panašaus pobūdžio renginių organizavimo savivaldybėse.

Vilniaus miesto savivaldybės Civilinės saugos skyriaus vedėjas Modestas Rudys  pasidalijo patirtimi aprūpinant kolektyvinės apsaugos statinius reikiamomis priemonėmis, pažymėjo svarbą organizuoti praktinius užsiėmimus jų valdytojams.  Taip pat buvo aptarti likusių nuo karo sprogmenų išvalymo ir prevencijos programos įgyvendinimo priemonių savivaldybėse rezultatai.