Su savivaldybės darbuotojais aptarti gaisrinės ir civilinės saugos klausimai

0
Su savivaldybės darbuotojais aptarti gaisrinės ir civilinės saugos klausimai
Share

Birželio 27 d. Vilniaus priešgaisrinė gelbėjimo valdyba kartu su Vilnius rajono savivaldybės administracija surengė tarpinstitucinį susitikimą. Jo metu su rajono seniūnais, savivaldybės administracijos skyrių ir kitų padalinių atstovais buvo aptarti Gaisrų prevencijos priemonių plano įgyvendinimo bei civilinės saugos klausimai.

Susitikime dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorius Vladislav Kondratovič, Vilniaus PGV viršininko pavaduotojas, laikinai atliekantis valdybos viršininko funkcijas, Evaldas Tamašauskas, Civilinės saugos skyriaus viršininkas Donatas Gurevičius ir kiti pareigūnai. Susitikimo metu Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus specialistės Roberta Aliuškevičiūtė ir Živilė Valiulienė pristatė gaisrų Vilniaus rajone statistiką, jų kilimo priežastis bei vykdomų prevencinių akcijų rezultatus.

Civilinės saugos skyriaus vyriausioji specialistė Danutė Pučkytė supažindino su galimomis ekstremaliosiomis situacijomis, veiksmais gresiant arba joms įvykus.

Tarpinstitucinio susitikimo metu aptariami klausimai buvo skirti savivaldybės administracijos padalinių vadovų veiksmų planavimui siekiant sėkmingai įgyvendinti gaisrų prevencijos priemones, civilinės saugos žinių skleidimui bei pritaikymui darbe. Vilniaus PGV specialistai teikė įvairaus pobūdžio rekomendacijas ir patarimus, kaip pasirengti galimoms ekstremaliosioms situacijoms ir kaip elgtis jų metu, dalijo lankstinukus.

Antroji susitikimo dalis buvo skirta praktiniams mokymams, kurie vyko savivaldybės kieme. Jų metu buvo pademonstruotas išvykimo krepšys ir suteikta galimybė praktiškai išmėginti imituotą gaisro gesinimą panaudojant gesintuvus. Šią praktinę mokymų dalį galėjo pamatyti ir savivaldybėje esantys svečiai bei lankytojai.

Vilniaus PGV planuoja aplankyti visas savo veiklos teritorijoje esančias savivaldybes, tęsti ir toliau stiprinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, padėti savivaldybėms tapti saugesnėms.