Skelbiama Turto banko vadovo atranka

0
Skelbiama Turto banko vadovo atranka
Share

2024-03-06

Finansų ministerija paskelbė VĮ Turto bankas generalinio direktoriaus atranką. Kandidatuoti į poziciją galima iki kovo 21 d. 

„Turto bankas įgyvendina didelius ir kompleksinius valstybės nekilnojamojo turto atnaujinimo projektus bei rūpinasi savo klientų – valstybės institucijų ir įstaigų – nekilnojamojo turto poreikiais, tad vadovui tenka didžiulė atsakomybė. Įmonei keliami profesionalumo, modernumo bei skaidrumo reikalavimai, siekiame, kad ji teiktų aukštos kokybės valstybės nekilnojamojo turto valdymo ir priežiūros paslaugas. Tokius tikslus keliame ir naujajam vadovui, todėl tikimės, kad atrankoje dalyvaus aukščiausio lygio savo srities profesionalai“, – teigia Finansų ministerijos kancleris Remigijus Skilandis.

Būsimajam valstybės įmonės vadovui keliami reikalavimai turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį), taip pat – ne mažiau kaip 3 metų vadovavimo patirties aukščiausio lygmens vadovų komandoje įmonėje, kurioje dirba ne mažiau kaip 75 darbuotojų arba kurios balanse nurodyto turto vertė ne mažesnė kaip 15 mln. eurų, patirtį. Naujasis vadovas turi turėti ir strateginio planavimo ir valdymo bei projektų valdymo žinių ir gebėjimų, išmanyti verslo rinką bei kt. Susipažinti su visais Turto banko vadovui keliamais reikalavimais galite čia.

Naujasis vadovas turėtų pakeisti pernai rugsėjį įmonę palikusį Mindaugą Sinkevičių. Turto bankui šiuo metu laikinai vadovauja įmonės Finansų departamento direktorius Ernestas Česokas.

Turto bankas šiuo metu centralizuotai valdo apie 700 tūkst. kv. m. valstybės administracinio turto, įgyvendina daugiau nei 30 pastatų modernizacijos projektų, kurių vertė viršija 150 mln. eurų. Valstybės įmonė taip pat yra atsakinga už A. Goštauto kvartalo konversiją. Čia 2028 metais, be kitų valstybės institucijų, įsikurs 9 ministerijos. Šio projekto vertė siekia 170 mln. eurų.