Šimtmetį mininčiai dainų šventei rengiasi ir pareigūnai

0
Šimtmetį mininčiai dainų šventei rengiasi ir pareigūnai
Share

2024-06-28

Birželio 29 – liepos 6 d. Lietuvoje vyks šimtmetį šiemet mininti dainų šventė „Kad giria žaliuotų“, į kurią atvyks apie 36 tūkst. dainininkų, šokėjų ir muzikantų. Kad būtų užtikrintas šventės dalyvių ir žiūrovų saugumas, kartu su kitomis specialiosiomis tarnybomis jai rengiasi ir valstybinės priešgaisrinės tarnybos pareigūnai.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Kauno ir Vilniaus priešgaisrinių gelbėjimo valdybų pareigūnai dar kartą peržiūrėjo, atnaujino ar parengė reagavimo planus objektams (statiniams), kuriuose vyks Dainų šventės renginiai, ir objektams (pastatams), kuriuose bus apgyvendintos delegacijos. Taip pat buvo patikrinti šių pastatų teritorijoje ar greta jų esantys priešgaisriniai hidrantai.

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai patikrino 117 objektų, kuriuose gyvens šventės dalyviai. Tai viešbučiai, mokyklos, poilsio namai, hosteliai ir kt. Pasak departamento valstybinės priešgaisrinės priežiūros viršininko Jūrio Targonsko, visi objektai atitinka gaisrinės saugos reikalavimus.

Dainų šventės renginių vietose budės ir ugniagesiai gelbėtojai.