Šiauliuose vyksta Stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybos

0
Šiauliuose vyksta Stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybos
Share

Birželio 15 d.  Šiauliuose prasidėjo Stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybos. Jos vyksta Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 3-iojoje komandoje (Šiauliai, Lakūnų g. 2) Jose varžosi  60 dalyvių. Tarp jų ne tik Lietuvos priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų ugniagesiai gelbėtojai, sulaukta ir  5 dalyvių iš Latvijos ir 2 iš Estijos.

Šias varžybas atidarė  vyriausiasis  teisėjas Kęstutis Bautronis. Azarto ir stiprybės visiems dalyviams palinkėjo  Šiaulių meras Artūras Visockas. Šių varžybų sportininkus palaimino ugniagesių gelbėtojų kapelionas Donatas Klimašauskas.

Šiandien dalyviai varžosi individualaus užbėgimo  ir atrankos į komandinę estafetę rungtyse. Varžybų dalyvių amžiaus vidurkis – 33 metai.  Stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybose jėgas išbando ir trys merginos.

Treniruotėse ne vieną dieną prakaitą liejusius sportininkus palaikyti atėjo jų kolegos, artimieji ir bičiuliai. Stebint įtampos kupinas rungtis, alkti sirgaliams netenka. Jie gali paskanauti gardžios sriubos ir ugniagesių košės.  

Kas pelnys stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo vardą – paaiškės rytoj.