Savaitgalį viename iš gaisrų žuvo žmogus, ugnis niokojo daugiabučius

0
Savaitgalį viename iš gaisrų žuvo žmogus, ugnis niokojo daugiabučius
Share

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 52 gaisrų ir atliko 91 gelbėjimo darbą. Savaitgalį vienas žmogus gaisre žuvo, o traumų patyrė 3 žmonės. Penktadienį, 4.14 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Savanorių prospekte, dega gyvenamasis namas, o viduje gali būti žmonių. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, medinis namas degė atvira liepsna. 04.32 val. viduje buvo rastas apdegęs vyro kūnas. Gaisro metu sudegė dalis namo stogo, išdegė vidaus patalpos. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Tą pačią dieną, 19.02 val., Tauragėje, Liepų take, gaisras kilo daugiabučio buto virtuvėje ant viryklės puode užsidegus aliejui. Atvykus ugniagesiams, gaisras jau buvo užgesintas, bet nukentėjo buto savininkė – ji apdegė ranką. Gaisro metu aprūko visa virtuvė, baldai, apsilydė pakabinamos lubos. Dūmų detektorius bute buvo.

Sekmadienį, 19.31 val., Šalčininkų rajone, Butrimonių seniūnijoje, Versekėlės kaime, kieme degė automobilis „Toyota Avensis“. Nors gyventojai automobilį užgesino iki atvykstant ugniagesiams, automobilis sudegė. Nuo sprogimo nukentėjo šalia buvę vyras ir moteris, jie su veido ir rankų nudegimais buvo išvežti į ligoninę.

Penktadienį, 11.44 val., Kaišiadoryse, Maironio gatvėje, daugiabučiame gyvenamajame name degė balkonas. Gaisro metu jis išdegė, apdegė durys ir lango rėmas. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

15 val. Utenos ugniagesiai skubėjo gesinti Pramonės gatvėje degančio statybininkų vagonėlio bei aplinkui buvusių statybinių atliekų. Gaisro metu sudegė statybinis vagonėlis, apdegė statybinės medžiagos, šiukšlės.

Šeštadienį, 4.11 val., gaisras kilo Telšių rajone, Viešvėnų seniūnijoje, Jomantų kaime, pagalbinėse fermos darbuotojų gyvenamosiose patalpose. Gaisro metu apdegė ir aprūko virtuvė, koridoriaus sienos, perdangos, balkiai. Iš gaisravietės išneštas dujų balionas. Dūmų detektoriaus patalpose nebuvo.  

Apie 16 val. Kauno rajone, Raudondvario seniūnijoje, Raudondvario kaime, iš gyvenamojo namo rūsio veržėsi dūmai. Gaisro metu sudegė elektrinio paspirtuko akumuliatorius, aprūko garažas. Dūmų detektorius buvo įrengtas.

20.57 val. buvo gautas pranešimas, kad Druskininkuose, Maironio gatvėje esančios sanatorijos palatoje tvyro dūmai. Pirmajame aukšte esančioje palatoje degė šaldytuvo viršus. Gaisro metu aprūko palatos sienos, lubos, iš antro aukšto buvo evakuoti du žmonės.

20.23 val. Ukmergės rajone, Pivonijos seniūnijoje, Žeimių kaime, atvira liepsna degė apleistų sandėliukų masyvo stogas. Gaisro metu apdegė ir buvo išardyta 100 kv. m stogo.

Sekmadienį, 18.55 val., Mažeikiuose, Sodų gatvėje, daugiabučiame gyvenamajame name atvira liepsna degė butas. Iš namo buvo evakuota per 20 gyventojų. Gaisro metu išdegė vienas kambarys, virtuvė ir koridorius, kitas kambarys smarkiai aprūko. Devintajame aukšte, esančiame virš degančio buto, trūko plastikiniai langų paketai, išsilydė įtempiamos lubos, aštuntajame aukšte aprūko laiptinės sienos. Dūmų detektorius bute buvo įrengtas, bet neveikė.

Sekmadienį, 11.16 val., iš greitosios medicinos pagalbos darbuotojo buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Verkių gatvėje, Neries upėje skęsta vaikas. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, vienas vaikas iš vandens buvo ištrauktas, jį gaivino medikai. Po kurio laiko ugniagesiai narai ištraukė ir kito vaiko kūną.

20.29 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Nemune ties Karaliaus Mindaugo prospektu, plaukia du šunys, jie bando išlipti į krantą, bet nesėkmingai. Ugniagesiai gelbėtojai gelbėjimo valtimi priplaukė prie gyvūnų, ir, įkėlę juos į valtį, parplukdė į krantą.