Savaitgalį ugniagesiai gesino per 70 gaisrų ir apie 700 kartų vyko šalinti vėjo padarinių

0
Savaitgalį ugniagesiai gesino per 70 gaisrų ir apie 700 kartų vyko šalinti vėjo padarinių
Share

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 78 gaisrų ir atliko 814 gelbėjimo darbų, iš jų 691 kartą šalino ant kelių, pastatų, elektros laidų nuvirtusius medžius. Viename iš gaisrų nukentėjo moteris. Sekmadienį, 11.30 val., buvo gautas pranešimas, kad Anykščių rajone, Svėdasų seniūnijoje, Vikonių kaime, daugiabučiame gyvenamajame name dega butas. Atvykus ugniagesiams, namo gyventojai jau buvo išėję į lauką ir iš degančio buto išvedę moterį. Apdegusi moteris buvo perduota greitosios pagalbos medikams ir išvežta į ligoninę. Gaisro metu apdegė sofa, fotelis, įtrūko plastikiniai langai. Bute dūmų detektorius buvo.

Penktadienį, 8.53 val., Visagine, Sedulinos alėjoje, iš apleisto pastato rūsio veržėsi dūmai. Pirmajame pastato aukšte, dūmų pilnoje patalpoje, buvo rastas sąmoningas vyras, jis buvo perduotas greitosios pagalbos medikams. Gaisro metu sudegė 30 kv. m šiukšlių krūva, aprūko patalpos.

7.42 val. Kelmės rajone, Tytuvėnų apylinkių seniūnijoje, Mosteikių kaime, UAB „Medienos gamyba“ smilko medžio drožlės, sukrautos į stirtą. Dūmai veržėsi iš dviejų židinių. Bendrovės darbuotojai, naudodami ūkio techniką, drožles išskirstė ir perkrovė į kitą vietą. Drožlės buvo sulietos vandeniu.

22.24 val. Pasvalio rajone, Pumpėnų seniūnijoje, Kenelių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas ir perdanga jau buvo sukritę. Gaisro metu apdegė ir buvo nugriautos pastato rąstinės sienos.

Šeštadienį rytą, 4.20 val., Mažeikių rajone, Šerkšnėnų kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė pusė stogo konstrukcijų, išdegė dalis mansardos. Dūmų detektorius name buvo, bet neveikė.

6.01 val. Anykščių rajone, Troškūnų seniūnijoje, Rukiškio kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė mansarda. Iki atvykstant ugniagesiams, gyventojai iš namo išnešė 2 dujų balionus. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

6.03 val. Šalčininkų rajone, Dieveniškių seniūnijoje, Sabaliūnų kaime, liepsnojo medinis medžiotojų namas. Gaisro metu jis sudegė. Ugniagesiai iš jo išnešė dujų balioną.

8.14 val. Pasvalio rajone, Pumpėnų miestelyje, atvira liepsna degė ūkinis pastatas ir šalia buvęs automobilis. Gaisro metu sudegė didžioji dalis stogo konstrukcijų, išdegė medinė pastato dalis, viduje sudegė 2 paspirtukai, 3 dviračiai, lauko kepsninė, namų apyvokos daiktai, malkos, automobilio „Mercedes Benz Sprinter“ degiosios dalys.

11.40 val. Vilniaus rajone, Riešės seniūnijoje, Vanaginės kaime, liepsnojo mobilus vagonėlis. Gaisro metu jis sudegė.

Prieš vidurnaktį Pakruojo rajone, Lygumų miestelyje, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas.

Sekmadienį, 17.23 val., Prienų rajone, Pakuonio miestelyje, liepsnojo medinio gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 36 kv. m stogo. Dūmų detektorius name buvo, bet neveikė.

17.36 val. pranešta apie gaisrą Kazlų Rūdoje, Dariaus ir Girėno gatvėje. Iš gyvenamojo namo stogo veržėsi ugnis. Gaisro metu stogas sudegė. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Sekmadienio naktį, 2.18 val., buvo gautas pranešimas, kad policijos pareigūnai Šilutės rajone, Rusnės seniūnijoje, Šyškrantės kaime, pelkėtoje vietovėje aptiko skenduolį. Atvykę ugniagesiai ištraukė vyro kūną.

8.51 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Neryje, skęsta žmogus. Moteris iš upės buvo ištraukta iki atvykstant ugniagesiams. Atvykę ugniagesiai gaivino moterį, tačiau atvykę greitosios pagalbos medikai konstatavo jos mirtį.