Savaitgalį siautėjusi ugnis pražudė tris žmones

0
Savaitgalį siautėjusi ugnis pražudė tris žmones
Share

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 108 gaisrų ir atliko 78 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu žuvo trys žmonės, vienas buvo traumuotas. Ankstų sekmadienio rytą, 4 val., buvo gautas pranešimas, kad Radviliškyje, Valstiečių gatvėje, atvira liepsna dega gyvenamasis namas. Po kelių minučių atvykę ugniagesiai mansardoje rado apdegusį moters ir vyro kūnus. Name gyveno dvi šeimos. Iš pirmojo aukšto gyventojai išėjo patys. Gaisro metu sudegė namo stogas, aprūko kambarys mansardoje. Ugniagesiai iš pastato išnešė 2 dujų balionus. Autonominis dūmų detektorius name buvo, bet neveikė.

Tos pačios dienos rytą, 7.49 val., buvo pranešta apie gaisrą Klaipėdoje, Minijos gatvėje, daugiabučio pirmajame aukšte. Name buvo jaučiamas svilėsių kvapas. Ugniagesiai kopėčiomis pakilo iki pirmojo aukšto, atidarė langą ir pateko į vidų. Bute tvyrojo tiršti dūmai. Ugniagesiai rado koridoriuje ant grindų gulinčią moterį, išnešė ją į lauką ir, kol atvyko greitosios pagalbos medikai, darė dirbtinį kvėpavimą. Deja, atvykę medikai konstatavo moters mirtį. Vieno kambario bute degė sofa lova, nuo karščio suskilo lango stiklas, aprūko visas butas. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Šeštadienį, apie 10 val., gaisras gyvenamajame name kilo Švenčionių rajone, Milkuškų kaime. Jo metu namo savininkė apdegė rankas, apsinuodijo dūmais ir buvo išvežta į ligoninę. Gaisro metu apdegė virtuvė, aprūko kitos patalpos. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Penktadienį, 12.42 val., Kauno rajone, Samylų kaime, atvira liepsna degė mūrinis sodo namelis. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė vidus. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai.

Šeštadienį, 12.25 val., Ukmergėje, Pavasario gatvėje, prie gyvenamojo namo liepsnojo namelis ant ratų. Gaisro metu sudegė visos jo degiosios detalės, apsilydė namo langas, apdegė stogo dailylentės ir įvadinis dujų skydelis.

Apie 17 val. Kauno rajone, Babtų seniūnijoje, Eglynų kaime, atvira liepsna degė karkasinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo viduje buvę daiktai, buvo nuardytos namo konstrukcijos ir 100 kv. m stogo dangos.

18.14 val. Šiaulių rajone, Gruzdžių miestelyje, liepsnojo gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė dalis stogo dangos, apdegė gegnės. Dūmų detektorius name buvo.

Sekmadienį, 5.16 val., Vilniuje, Pramonės gatvėje, atvira liepsna degė prie mūrinės vieno aukšto maisto parduotuvės priblokuota patalpa. Gaisro metu išdegė jos vidus, sudegė joje sandėliuotos plokštės ir plastikinės taros dėžės. Į parduotuvės patalpas gaisras neišplito. Įtariamas padegimas.

11.11 val. Vilniuje, Birbynių gatvėje, gyvenamojo namo koridoriuje antrajame aukšte degė skudurai, popierius ir malkos. Namas – dviejų butų, dūmų detektorių butuose nebuvo.

18.38 val. Biržų rajone, Pačeriaukštės seniūnijoje, Žvejotgalos kaime, degė gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė dalis grindų, buvo nuardyta 140 kv. m stogo dangos.

21.28 val. Klaipėdos rajone, Kretingalės seniūnijoje, Plikių miestelyje, atvira liepsna degė gyvenamasis namas, kurio dalis stogo dar buvo nesutvarkyta po anksčiau kilusio gaisro. Gaisro metu išdegė mansarda.

Sekmadienį, 22.22 val., buvo gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Garliavoje, vandens kanale, įklimpęs į dumblą, skęsta vyras. Ugniagesiai jį ištraukė iš griovio.