Savaitgalį liepsnojo gyvenamieji namai, viename iš gaisrų nukentėjo žmogus

0
Savaitgalį liepsnojo gyvenamieji namai, viename iš gaisrų nukentėjo žmogus
Share

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 71 gaisro ir atliko 88 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų nukentėjo žmogus. Penktadienį, 17.57 val., buvo pranešta apie gaisrą Širvintų rajone, Jauniūnų seniūnijoje, Juodės kaime. Atvykus ugniagesiams, medinis karkasinis vasarnamis jau buvo beveik sudegęs. Gesindamas gaisrą kūno nudegimų patyrė gyventojas, po medikų apžiūros jis buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu sudegė ir šalia stovėjusio automobilio „Audi A6“ degiosios dalys bei 2 arai žolės apie pastatą.

Tos pačios dienos rytą, 7.48 val., buvo pranešta, kad Klaipėdoje, Brožynų gatvėje, iš daugiabučio pirmojo aukšto veržiasi dūmai. Iki atvykstant ugniagesiams iš buto buvo išvesta gyventoja. Gaisro metu apdegė lova, aprūko buto sienos ir lubos. Gyventoja medikų pagalbos atsisakė.

Šeštadienio naktį, 2.17 val., Klaipėdoje, Baltijos prospekte, atvira liepsna degė daugiabučio namo stogas. Gaisras kilo techninėse patalpose tarp devintojo aukšto ir stogo. Iš namo buvo evakuoti 22 žmonės, penkis iš jų dėl ribotų judėjimo galimybių išnešė ugniagesiai gelbėtojai. Dalį gyventojų apžiūrėjo greitosios pagalbos medikai. Nukentėjusiųjų nebuvo. Gaisro metu apdegė ir aprūko techninių patalpų sienos ir lubos, sudegė 100 kv. m bituminės stogo dangos.

Penktadienį, apie 13 val., Vilkaviškio rajone, Šeimenos seniūnijoje, Čyčkų kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, viduje buvę baldai, buitinė technika, lauke sukrautos statybinės medžiagos, išdegė apie 15 a miško paklotės. Name dūmų detektoriaus nebuvo.

Apie 17 val. Pakruojo rajone, Lygumų seniūnijoje, Dvariškių kaime, atvira liepsna degė apleistas medinis namas. Gaisro metu sudegė ir sukrito namo stogas, sudegė perdanga, sugriuvo sienos.

22.46 val. gaisras kilo traukinio vagone Klaipėdoje, Kairių gatvėje. Iš metalinio jūrinio konteinerio veržėsi dūmai. Įmonės darbuotojai pranešė, kad konteinerio viduje yra vandenilio peroksidas. Atlikus žvalgybą paaiškėjo, kad smilksta medinė traukinio vagono platforma, ant kurios sukrauti du metaliniai jūriniai konteineriai. Vienas jų prakiuro, ėmė vykti cheminė reakcija su vandeniu. Medinę platformą ir konteinerius ugniagesiai aušino vandeniu ir budėjo, kol atvyko įmonės darbuotojai su specialia technika likviduoti įvykio padarinių.

23.57 val. Akmens rajone, Papilės seniūnijoje, Kairiškių kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ir sukrito jo stogas, sudegė perdanga, išdegė vidus. Į lauką ugniagesiai išnešė dujų balioną.

Šeštadienį, 14.38 val., Zarasų rajone, Tabaro kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, perdanga ir viduje buvę namų apyvokos daiktai.

19.06 val. Prienų rajone, Veiverių seniūnijoje, Mažųjų Zariškių kaime, degė ūkinio pastato siena. Paaiškėjo, kad savininkas, bandydamas užkurti šašlykinę, naudojo benziną. Sprogus benzino talpyklai užsidegė šalia esančio ūkinio pastato siena.

Sekmadienį, 10.34 val., Telšių rajone, Viešvėnų seniūnijoje, Dargvainių kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas ir sienos.

Penktadienį, 8.31 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Žaliųjų Ežerų gatvėje, Also ežere, iš valties iškrito ir skęsta vyras. Atvykę ugniagesiai pamatė, kad žmogus vidury ežero laikosi įsikibęs į guminę valtį. Ugniagesys plaukikas atplukdė valtį ir iš jos iškritusį vyrą į krantą.

Apie 13 val. buvo pranešta, kad Vilniuje, po Valakampių tiltu Neries upėje yra paskendęs motociklas. Ugniagesiai motociklą ištraukė.

Šeštadienį, 11.15 val., pranešta, kad Šilutės rajone, Vainuto seniūnijoje, Balčių kaime, namo kamine įstrigo pelėda ir žmonės negali jos išlaisvinti. Atvykę ugniagesiai paukštį iš kamino įdėklo ištraukė per kamino apačią, vėliau ją paleido miške.

12.43 val. pranešta, kad Klaipėdoje, Vingio gatvėje, rūsyje į sieną yra įlindęs katinas. Gyventojai išdaužė betoną, tačiau negalėjo jo ištraukti. Atvykę ugniagesiai išlaisvino katiną.

Sekmadienį, 14.50 val., buvo gautas pranešimas, kad Utenoje, Vyžuonų seniūnijoje, Antakalnių kaime, automobilis įriedėjo į tvenkinį. Ugniagesiai automobilį „Toyota“ ištraukė.