Savaitgalį Kauno rajone gaisre žuvo žmogus, Utenos rajone išgelbėtas įlūžęs vyras ir jo šuo

0
Savaitgalį Kauno rajone gaisre žuvo žmogus, Utenos rajone išgelbėtas įlūžęs vyras ir jo šuo
Share

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 56 gaisrų ir atliko 86 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus. Šįryt, 4.25 val., buvo pranešta, kad Kauno rajone, Babtų seniūnijoje, Vilkėnų kaime, dega lauko virtuvė. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna, jo stogas jau buvo sukritęs. Apmalšinus liepsnas, gaisravietėje buvo rastas žmogaus kūnas.

Penktadienį, 4.31 val., Rietavo savivaldybėje, Tverų seniūnijoje, Rešketėnų kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė namo vidus, sudegė stogas, išdužo langų stiklai.

9.43 val. Visagine, Energetikų gatvėje, daugiabučio balkone septintajame aukšte degė sukrauti namų apyvokos daiktai. Gaisro metu sudegė sėdmaišis, paspirtukas, apdegė stalas, aprūko balkono sienos.

22.13 val. Druskininkuose, V. Kudirkos gatvėje, atvira liepsna degė dviejų aukštų medinis namas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 80 kv. m stogo, apdegė ir įgriuvo perdanga, apdegė sienos. Autonominių dūmų detektorių name nebuvo.

Šeštadienio vidurnaktį Kalvarijos savivaldybėje, Liubavo seniūnijoje, Asavos kaime, liepsnojo traktorius „New Holland KL100A“. Gaisro metu sudegė visos jo degiosios detalės.

15.19 val. Kaišiadoryse, Vytauto Didžiojo gatvėje, atvira liepsna degė medinio gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu jis sudegė, taip pat išdegė dvi namo patalpos. Name buvo įrengtas dūmų detektorius.

Sekmadienį, 15 val., Kauno rajone, Lapių seniūnijoje, Lepšiškių kaime, Lapių sąvartyne degė šiukšlių kalno šlaitas. Gesinant gaisrą dirbo 4 įmonės ekskavatoriai ir specialioji technika. Šlaitas buvo gesinamas vandeniu ir užverčiamas apdorotu šlaku. Gaisro priežastis – savaiminis medžiagų užsidegimas.

Pirmadienio, kovo 27-osios naktį, 1.28 val., Kaišiadorių rajone, Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Liutonių kaime, liepsnojo gyvenamojo namo stogas. Iki atvykstant ugniagesiams savininkas pats išėjo iš namo. Gaisro metu sudegė apie 70 k. m stogo. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Penktadienį, 8.43 val., buvo gautas pranešimas, kad Utenos rajone, Leliūnų seniūnijoje, Pagirių kaime, Apšlavo ežere skęsta šuo, o jį bando gelbėti vyras. Atvykus ugniagesiams, žmogus ir jo šuo buvo vandenyje už 130 m nuo kranto. Naudodami gelbėjimo roges ir virvę ugniagesiai juos išgelbėjo.

Šeštadienį, 17.58 val., gautas pranešimas, kad Molėtų rajone, Suginčių seniūnijoje, Kaniūkų kaime, traktorius prispaudė žmogų. Naudodami pneumatinę ir hidraulinę įrangą, ugniagesiai išlaisvino žmogaus kūną. Medikai konstatavo vyro mirtį.

Sekmadienį po vidurnakčio buvo gautas pranešimas, kad tvenkinyje Biržuose skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, vandenyje netoli kranto žmogus laikė sąmonę praradusį vyrą. Ugniagesiai gelbėtojai iš vandens ištraukė abu asmenis ir, kol atvyko greitosios pagalbos medikai, gaivino vyrą be sąmonės. Atvykę medikai perėmė gaivinimą, tačiau po kurio laiko buvo konstatuota jo mirtis.