Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriui įteiktas garbingas apdovanojimas

0
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriui įteiktas garbingas apdovanojimas
Share

2024-07-08

Valstybės – Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos  proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda beveik 80 Lietuvos ir užsienio piliečių apdovanojo valstybės ordinais ir medaliais, tarp jų – ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorių vidaus tarnybos generolą Saulių Greičių.

„Man didelė garbė įteikti valstybinius apdovanojimus. Jais išreiškiame pagarbą ne tik iškiliems Lietuvos mokslo ir meno kūrėjams, sportininkams, mokytojams, visuomenės veikėjams, pareigūnams, bet ir ištikimiems mūsų bičiuliams iš užsienio, kurie stiprina Lietuvos ir regiono saugumą, tarptautinį bendradarbiavimą, prisideda prie lietuvių kalbos, istorijos, kultūros sklaidos“, – apdovanojimų ceremonijoje sakė Prezidentas Gitanas Nausėda.

Už ypatingus nuopelnus stiprinant Lietuvos priešgaisrinės apsaugos pajėgų parengtį ir užtikrinant gyventojų saugumą nuo nelaimių ir kitų ekstremaliųjų situacijų, saugant visuomenės rimtį bei piliečių teises ir laisves PAGD direktoriui S. Greičiui Prezidentas įteikė Vyčio Kryžiaus ordino Komandoro kryžių.

Pasak Prezidento, apdovanojami asmenys drąsiai ir ryžtingai kuria ateities Lietuvą, savo žiniomis ir darbu stiprina pilietinę visuomenę.

„Priimu šį apdovanojimą ne kaip asmeninį nuopelną, o kaip visos ugniagesių bendruomenės kasdienio nuoširdaus ir atsakingo darbo įvertinimą, – po apdovanojimo ceremonijos sakė S. Greičius. – Džiugu, kad vykstančios teigiamos permainos valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje yra matomos ir vertinamos.“

Roberto Dačkaus nuotr.