Pirmoji ministrės A. Armonaitės tinklalaidė: pokalbis su startuolių akceleratoriumi „Plug and Play“

0
Pirmoji ministrės A. Armonaitės tinklalaidė: pokalbis su startuolių akceleratoriumi „Plug and Play“
Share

Šiandien startuoja pirmoji ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės tinklalaidė, kurioje kartu su startuolių akceleratoriaus „Plug and Play“ atstovais Uraniku Begu ir Paolo`u La Sorda bei ekonomikos ir inovacijų viceministru Karoliu Žemaičiu ministrė kalbėjosi apie būsimą akceleravimo programą ir aptarė, ką šio akceleratoriaus atėjimas į Lietuvą reiškia mūsų šalies startuoliams.

„Kad pritrauktume tarptautinį akceleratorių, mums prireikė beveik metų. Šiandien tai tapo dar viena Lietuvos sėkmės istorija – „Plug and Play“ savo naujais namais pasirinko būtent mūsų šalį. Tad apie naujas galimybes mūsų startuoliams ir kalbamės šioje pirmojoje tinklalaidėje“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Kaip numato sutartis, per beveik trejus metus Silicio slėnio įmonė Lietuvoje išaugins 60 inovatyvių verslų. „Plug and Play“ taip pat įsipareigojo investuoti 5,9 mln. eurų į ne mažiau kaip 45 startuolius.

Pasak ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės, pasaulinio masto akceleratorius sukurs aukštą pridėtinę vertę visai šalies startuolių ekosistemai ir padidins Lietuvos verslų žinomumą tarptautinėje erdvėje. 

Kiek truko ir kaip vyko tarptautinio akceleratoriaus pritraukimo procesas ir kodėl tai svarbu Lietuvos startuolių ekosistemai? Visa tai sužinosite ministrės A. Armonaitės tinklalaidėje.

Tinklalaidę galima rasti šiose platformose: 
„YouTube“: https://t.ly/wN-Bu
„iTunes“: https://t.ly/qClXL
„Spotify“: https://t.ly/5o547
„Substack“: https://t.ly/PVHuM