Piešinių ir plakatų konkursas padeda ugdyti pradinukų saugaus gyvenimo įgūdžius

0
Piešinių ir plakatų konkursas padeda ugdyti pradinukų saugaus gyvenimo įgūdžius
Share

2024-01-16

Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Švenčionių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba kartu su Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriumi 2023 m. gruodžio mėnesį rengė piešinių ir plakatų konkursą „Saugios Kalėdos!“, skirtą ne tik mokinių kūrybiškumui ugdyti, bet ir saugaus gyvenimo nuostatoms, pilietiniam sąmoningumui ir visuomeninei pozicijai priešgaisrinės saugos srityje formuoti. 

Dalyvauti konkurse buvo kviečiami Švenčionių rajono mokymo įstaigų pradinių klasių moksleiviai. Jie buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes: 1-2 ir 3-4 klasių. Piešinius ir plakatus pateikė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos, Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“ gimnazijos ir Švenčionių rajono Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos pradinių klasių ugdytiniai. Iš viso buvo gauti 24 piešiniai ir plakatai.

1–2 klasių grupėje pirmoji vieta atiteko Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos pradinukui Mantui Kaukėnui (mokytoja Rasa Štuikienė), antroji – Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“ gimnazijos moksleivei Evitai Kurganskytei (mokytoja Rita Leleikienė),  trečiąją vietą užėmė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokinys Darius Paškevičius (mokytoja Rasa Štuikienė).

3–4 klasių grupėje pirmąją vietą užėmė Švenčionių rajono Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos mokinė Viktorija Grigorjeva (mokytoja Valentina Kozlovskaja), antroji vieta atiteko taip pat šios gimnazijos moksleiviui Kamiliui Parfijanovičiui (mokytoja Valentina Kozlovskaja), trečioji vieta – Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos ugdytinei Gabrielei Bakanovaitei (mokytoja Danguolė Sadaunykienė).

1–3 vietų nugalėtojai buvo apdovanoti spalvingais diplomais, praktiškomis kanceliarinėmis dovanėlėmis bei Dainiaus Šukio knygelėmis „Gimtadienis be torto“. Kiti konkurso dalyviai gavo paguodos prizus – kanceliarines dovanėles ir spalvinimo knygutes „Kaip išnešti sveiką kailį“.

Konkurso organizatoriai džiaugiasi aktyviu mokinių dalyvavimu konkurse ir nuostabiais piešiniais.