Per Alytaus miesto šventę – patarimai, kaip saugiai elgtis

0
Per Alytaus miesto šventę – patarimai, kaip saugiai elgtis
Share

Birželio 16 – 18 dienomis  Alytuje, Dainų slėnyje,  vyko vienas įspūdingiausių renginių ,,Augc, žydėc ir mylėc“. Renginio dalyvius suvienijo teatralizuota eisena. Pramoginė ir kultūrinė renginio dalis buvo gausi įvairių kolektyvų pasirodymų. Alytaus miesto savivaldybė į renginį pakvietė ir  Alytaus priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, kad pareigūnai  supažindintų gyventojus su  savo darbu ir padėtų ugdyti gaisrinės saugos kultūrą, stiprintų gaisrų prevencijos veiklą savivaldybėse bei visuomenės gebėjimą saugiai elgtis ekstremaliosiose situacijose.

Birželio 17 d. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kartu su miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus specialistais demonstravo gaisrinę techniką, narų įrangą, vykdė prevencinę akciją bei kvietė „pasimatuoti“ ugniagesio gelbėtojo profesiją. Jaunimas domėjosi, kokie keliami reikalavimai norintiems tapti ugniagesiais gelbėtojais.

Dideli ir maži šventės dalyviai labai domėjosi išvykimo krepšiu, kaip elgtis ekstremaliosios situacijos metu. Mažiesiems šventėje  buvo dovanojami pamokų tvarkaraščiai, knygų skirtukai, popieriniai žaislai ,,Sėkmės gaminant gaisrinį automobilį“.

Renginio dalyviams buvo teikiamos rekomendacijos, kaip elgtis, jei įvyktų branduolinė ar radiologinė avarija bei raginama pasiruošti netikėtoms situacijoms šiandien – ir apsaugoti save ir artimuosius rytoj.