Pareigūnai rūpinasi, kad mokinių vasara būtų saugi

0
Pareigūnai rūpinasi, kad mokinių vasara būtų saugi
Share

Birželio 15 d.  Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai kartu su Kaišiadorių rajono policijos komisariato veiklos skyriaus pareigūne ir Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialiste surengė akciją „Saugi vasara“.

Vaikams buvo priminta, kaip elgtis prie vandens telkinių, ką būtina žinoti važiuojant dviračiais ir elektriniais paspirtukais. Akcijos metu buvo inscenizuotos dvi situacijos – žmogus neleistinoje vietoje nušoka į vandenį ir dvi mergaitės, važiuodamos vienu elektriniu paspirtuku, nukrenta ir susižaloja. Buvo skambinama telefonu 112. Į įvykį atskubėjo Kaišiadorių PGT ugniagesiai gelbėtojai. Kaip elgtis šiose situacijose, komentavo LSMU bendrosios praktikos 4 kurso studentė, paramedikė Justina Derškutė. Susirinkusiems vaikams buvo aiškinama, kaip teikiama pirmoji pagalba. Šioje akcijoje dalyvavo 64 vaikai ir jų mokytojos iš Kaišiadorių rajono mokyklų.

Akcijos organizatoriai dėkoja visiems dalyviams ir savanorei Laimutei Audickaitei bei jaunajai policijos rėmėjai Gabrielei Krilavičiūtei už suvaidintą kritimo nuo paspirtuko situaciją.