Naujojo „Litexpo“ vadovo atranką laimėjo Jonas Sakalauskas

0
Naujojo „Litexpo“ vadovo atranką laimėjo Jonas Sakalauskas
Share

Konkurso būdu Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ naujuoju direktoriumi išrinktas didelę vadovavimo patirtį sukaupęs Jonas Sakalauskas. Naujasis vadovas darbą pradės nuo šių metų liepos 31 dienos.

„Siekiame, kad „Litexpo“ būtų sėkminga ir auganti valstybės valdoma bendrovė, todėl jai ieškojome patyrusio ir ambicingo vadovo. Tikimės, kad, turėdamas įstaigų vadovavimo ir įvairių projektų organizavimo  patirties, naujasis vadovas užtikrins įmonės veiklos plėtrą, ir bus sukurta daugiau galimybių Baltijos regiono ir tarptautinei renginių rinkai“, – sako Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė. 

Bendrovės vadovo atranką  vykdė nepriklausoma bendrovės „Litexpo“ valdyba, pasitelkusi vadovų paieškos ir atrankos įmonę “Master Class Lietuva“. „Litexpo“ vadovas skiriamas penkerių metų kadencijai su galimybe būti renkamas antrai kadencijai iš eilės.

„Ką tik pasibaigusio NATO viršūnių susitikimo organizavimas yra geriausias įrodymas, kiek brandos, o kartu ir potencialo, yra sukaupusi bendrovė ir jos kolektyvas. Dėkojame kadenciją baigiančiam direktoriui Justinui Bortkevičiui už darbą bei lyderystę, puikų bendradarbiavimą su visais partneriais organizuojant svarbų NATO renginį. Naujajam vadovui keliame lūkestį, kad „Litexpo“ išlaikys ir plės strateginę partnerystę, didins tarptautinių renginių dalį ir efektyviai reaguos į pokyčius šioje dinamiškoje rinkoje“, – sako „Litexpo“ valdybos pirmininkė Ramutė Ribinskienė. 

J. Sakalauskas anksčiau vadovavo Lietuvos nacionaliniam operos ir baleto teatrui, Klaipėdos valstybiniam muzikiniam teatrui, dirbo kaip nepriklausomas kultūrinių renginių prodiuseris. Yra baigęs ISM verslo administravimo magistrantūrą ir LMTA operos dainininko magistrantūrą.

„Litexpo“ veikla ypač svarbi pristatant verslo, švietimo, kultūros ir daugelio kitų sričių pasiekimus, siūlomas naujausias paslaugas ir produktus. Džiaugiuosi, galėdamas įsitraukti į šios įmonės  komandą, ir esu įsitikinęs, kad mano sukaupta patirtis bus naudinga plėtojant jos veiklą“, – sakė J. Sakalauskas. 

„Litexpo“ yra didžiausias ir moderniausias parodų ir konferencijų centras Baltijos šalyse. Nuo 1960-ųjų veikianti bendrovė turi ilgametę parodų organizavimo patirtį, vykdo aktyvius pardavimus ir siekia išnuomoti patalpas įvairaus tipo renginiams: konferencijoms, koncertams, filmavimams, produktų pristatymams. 

Kasmet „Litexpo“ surengia 20 parodų ir 1 500 įvairių renginių bei konferencijų, jie pritraukia 350 000 lankytojų.