Nauja EIMIN viceministre taps Erika Kuročkina

0
Nauja EIMIN viceministre taps Erika Kuročkina
Share

Naująja ekonomikos ir inovacijų viceministre taps Erika Kuročkina, šiuo metu patarianti ministrei Aušrinei Armonaitei inovacijų, skaitmeninimo ir atvirų duomenų klausimais. Viceministre E. Kuročkina bus paskirta nuo pirmadienio, balandžio 24 d.    

„Erika Kuročkina yra tikra viešojo sektoriaus profesionalė. Turėdama didelę darbo patirtį Vilniaus miesto savivaldybėje bei Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje, ji naujose pareigose savo žiniomis ir darbštumu ženkliai prisidės prie inovacijų srities stiprinimo Lietuvos ekonomikoje ir viešajame sektoriuje“, – teigė ministrė A. Armonaitė.     

Ministerijoje E. Kuročkina kuruos viešųjų pirkimų, valstybės duomenų atvėrimo, Ekonomikos gaivinimo plano (RRF) skaitmenizavimo priemones, inovacijų viešajame sektoriuje (GovTech) ir gynybos inovacijų sritis, o taip pat Lietuvos vykdomus Ukrainos atstatymo projektus.     

„Ministrės komandoje dirbu jau trečius metus. Didžiuojuosi mano pastangų įvertinimu. Toliau dirbsiu, kad Lietuva darytų spartesnę pažangą inovacijų, skaitmenizacijos srityje. Tai yra labai svarbu kuriant didesnes galimybes šalies verslui ir modernią valstybę“, – sakė E. Kuročkina.   

Perskirsčius EIMIN viceministrų kuruojamas sritis, nuo pirmadienio turizmo tema paskirta Karoliui Žemaičiui. Ministrės A. Armonaitės komandoje taip pat dirba viceministrės Eglė Markevičiūtė ir Ieva Valeškaitė.