Miesto šventėje Trakuose ugniagesiai pasakojo apie savo darbą ir surengė prevencinę akciją

0
Miesto šventėje Trakuose ugniagesiai pasakojo apie savo darbą ir surengė prevencinę akciją
Share

Tradiciškai pirmąjį vasaros savaitgalį, birželio 2–4 d., Trakuose vyko 31-oji miesto šventė „Trakų vasara 2023. Pajausk Trakus“. Šio šiais metais didžiausio Trakų rajono savivaldybės organizuojamo renginio dalyviai buvo kviečiami pamatyti, patirti, atrasti, pajausti ir pažinti Trakus.

Birželio 3 d., šeštadienį, šventėje dalyvavo ir Trakų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai, kurie gausiai susirinkusiems šventės dalyviams pristatė ugniagesio gelbėtojo profesiją ir surengė prevencinę akciją.

Vyresniosios specialistės Oksana Nedveckienė ir Viktorija Aleknavičienė  ir budinčios pamainos darbuotojai šventės dalyviams papasakojo, kaip išvengti gaisrų ir kaip elgtis, kilus gaisrui, priminė apie autonominių dūmų detektorių įrengimą būstuose ir jų svarbą. Taip pat pristatė išgyvenimo krepšį, prevencinę priešgaisrinę priekabą, papasakojo apie saugų elgesį vandenyje, prasidėjus maudymosi sezonui ir mokinių atostogoms.

Miesto svečiai ir gyventojai buvo supažindinti su ugniagesių technika bei įranga, ugniagesių gelbėtojų darbu. Mažieji šventės dalyviai matavosi ugniagesių apsauginius rūbus, lipo į gaisrinį automobilį, apžiūrinėjo ugniagesių techniką bei įrangą. „Trakų vasaros“ svečius linksmino ugniagesys gelbėtojas bebriukas Ugnius, kuris visus kvietė apžiūrėti priešgaisrinę priekabą, išgyvenimo krepšį, ugniagesių automobilį, taip pat noriai su visais fotografavosi.