Kauno ugniagesiai tęsia reidus atvirosiose teritorijose ir miškuose

0
Kauno ugniagesiai tęsia reidus atvirosiose teritorijose ir miškuose
Share

2024-04-04

Siekdami sumažinti gaisrų atvirosiose teritorijose skaičių ir sutramdyti pernykštės žolės padegėjus bei informuoti visuomenę apie tokių gaisrų pavojų, Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai rengė reidą Kauno rajone – Babtų, Vandžiogalos ir Lapių seniūnijų atvirosiose teritorijose. Jo metu gyventojai buvo supažindinti su Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių reikalavimais.

Norint sumažinti pernykštės žolės deginimo atvejų skaičių, išaiškinti žolės padegėjus ir tinkamai informuoti gyventojus apie tokių gaisrų pavojų, užtikrinant lankymosi miške taisyklių ir kitų teisės aktų laikymąsi, Kauno ir Jonavos rajonų savivaldybių teritorijose kartu su VĮ VMU Dubravos regioninio padalinio Karmėlavos girininkijos girininku Kęstučiu Bacvinka ir Gaižiūnų girininkijos girininku Vitalijumi Januškevičiumi buvo atliktas reidas Dubravos regioninio padalinio ir Babtų seniūnijų teritorijose.

Reido metu buvo bendrauta su miško lankytojais, jiems primintos lankymosi miške taisyklės ir pavojai deginant pernykštę žolę. Taip pat buvo patikrinta gaisravietė Babtų seniūnijoje, kurioje degė pieva. Taurakiemio seniūnijos Arlaviškių kaimo gyventojai buvo supažindinti su Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių reikalavimais kūrenant laužus.