Kalėdinė popietė departamente: padėkos žodžiai, linkėjimai ir apdovanojimai

0
Kalėdinė popietė departamente: padėkos žodžiai, linkėjimai ir apdovanojimai
Share

Gruodžio 18 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente buvo surengta Kalėdinė popietė. Artėjančių švenčių proga departamento darbuotojus pasveikino direktoriaus pavaduotojas Giedrius Sakalinskas ir Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios rektorius, kariuomenės kapelionas kunigas Tomas Karklys.

„Perduodu šilčiausius departamento direktoriaus linkėjimus ir padėkos žodžius. Šiandien jis, deja, negalėjo dalyvauti šiame renginyje, – sakė G. Sakalinskas. – Džiugu, kad turime akimirką sustoti ir apžvelgti besibaigiančius metus. Šie metai mums buvo įtemptos veiklos ir iššūkių metai. Tik jūsų dėka šiemet pavyko nuveikti daug darbų. Tai klimato kaitos projekto įgyvendinimas, naujų gaisrinių automobilių įsigijimas, darbuotojų mokymai, civilinės saugos informacinės kampanijos įgyvendinimas ir kt. Šie darbai labai svarbūs ne tik mūsų bendruomenei, bet ir visai Lietuvai.“  

Pasak kapeliono T. Karklio, Šv. Kalėdos yra laikas, kai norisi pasidžiaugti tuo, kas padaryta, įsivertinti savo darbus ir pasidžiaugti vieni kitais: „Jūs atliekate šventą misiją. Jūsų sistema didžiulėje valstybės šeimoje užima labai svarbų vaidmenį. Šiandien žmogui labai svarbu saugumas ir stabilumas. O jūs ir esate tie, kurie rūpinasi saugumu. Kiek teko aplankyti ugniagesių gelbėtojų, jie džiaugiasi pagerėjusia logistika ir darbo sąlygomis, tačiau mes turime nepamiršti, kad svarbiausias yra žmogus.“

T. Karklys papasakojo ir apie jo apsilankymą Ukrainoje. „Buvau sukrėstas tos baisios patirties. Tačiau ten lankydamasis pajutau, kad ši tauta yra gyva ir nepalūžusi. Jų stiprybė ir išgyvenimo pagrindas – gyvas, tvirtas tikėjimas, viltis ir meilė. Ukrainiečiai teigė, kad viską bus galima atstatyti, tik neįmanoma prikelti žuvusiųjų. Todėl ir mes neturėtume niekada pamiršti, kad didžiausia vertybė yra žmogus“, – sakė kapelionas.  

„Artėjančių Šv. Kalėdų proga noriu palinkėti, kad jūsų šeimos būtų pats didžiausias jūsų turtas, kad neužmirštumėte pasakyti, kaip juos mylite ir kokie jie jums brangūs. Noriu palinkėti, kad visada turėtumėte tvirtą užnugarį, kad jūsų šeimos būtų darnios ir visada galėtumėte sugrįžti į saugų užutėkį“, – sakė kapelionas.

Šventinio renginio metu už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą buvo įteikti apdovanojimai pareigūnams.  

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą II laipsnio Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos atminimo ženklu ,,Tėvynės labui“ apdovanotas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šalčininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Vitalijus Kapusta.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir sėkmingą bei prasmingą socialinę kampaniją ,,Esame komanda“ vidaus reikalų ministrės padėka pareikšta Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Civilinės saugos valdybos viršininkui vidaus tarnybos pulkininkui leitenantui Edgarui Gedai,

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą II laipsnio valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu kryžiumi ,,Artimui pagalbon“ apdovanotas Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas Kęstutis Agintas.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu „Ugniagesio gelbėtojo žvaigždė“ apdovanotas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos budinčios pamainos vyresnysis ugniagesys gelbėtojas vidaus tarnybos vyresnysis puskarininkis Aidas Renusas.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą PAGD direktoriaus padėka pareikšta Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Viešųjų pirkimų skyriaus vedėjui Vaidotui Jakštui.