Iš Europos stipriausiųjų ugniagesių čempionato Lietuvos ugniagesiai grįžo iškovoję geriausios komandos titulą

0
Share

2024-07-01

2024 metų FireFit (stipriausiųjų ugniagesių gelbėtojų) Europos čempionate Torunėje Lietuvos stipriausiųjų ugniagesių rinktinė iškovojo pirmąją vietą geriausios komandos kategorijoje (sumuojami trys geriausi asmeniniai laikai – Lukas Leonavičius, Romualdas Vilimas, Andrius Ašmontas).  Vyrų komandinėje estafetėje Karolis Gražinis, L. Leonavičius, Remigijus Balčiūnas, Gintautas Samauskis ir R. Vilimas užėmė trečiąją vietą.

Taip pat iškovota trečioji vieta komandinėje estafetėje amžiaus grupėje per 40 metų (S. Norušaitis, L. Kivilius, R. Bartkutė, R. Orda, D. Adomaitis), antroji vieta dvejetų kategorijoje – K. Gražinis ir R. Vilimas, antroji vieta dvejetų per 50 metų kategorijoje – R. Orda ir H. Joakit (Estija).

Asmeninėje įskaitoje L. Leonavičius iškovojo pirmąją vietą amžiaus grupėje iki 30 metų ir antrąją vietą bendrojoje įskaitoje.

J. Višnevski užėmė antrąją vietą iki 30 metų įskaitoje, R Bartkutė – antrąją vietą per 40 metų amžiaus kategorijoje, R. Orda – antrąją vietą per 55 metų kategorijoje.