Ilgąjį savaitgalį ugnis gyventojams pridarė daug nuostolių

0
Ilgąjį savaitgalį ugnis gyventojams pridarė daug nuostolių
Share

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 102 gaisrų ir atliko 84 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta. Šeštadienio naktį, 3.16 val., Kauno rajone, Vilkijos apylinkių seniūnijoje, Jagminiškių kaime, AB „Vilkijos ūkis“ pastate degė 10 kub. m presuoto popieriaus atliekų ir 2 kub. m pjuvenų.

15.31 val. Panevėžio rajone, Velžio seniūnijoje, Katinų kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas ir prie jo priblokuota pašiūrė. Gaisro metu išdegė pastatų vidus, sudegė dalis perdangos ir 30 kub. m malkų.

Sekmadienį, 19.24 val., Šiaulių rajone, Vinkšnėnų kaime, degė Gubernijos miško paklotė. Gaisro metu išdegė 20 kv. m miško paklotės.

Apie 22 val. Kauno rajone, Batniavos seniūnijoje, Kriemalos kaime, liepsnojo gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta 70 kv. m medinių stogo konstrukcijų ir dangos.

Pirmadienį, 6.28 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Eišiškių plente, dega statomo penkių aukštų namo stogas. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė dalis namo fasado ir bituminės stogo dangos.

9.57 val. pranešta, kad Panevėžyje, P. Puzino gatvėje esančiuose pataisos namuose, kilo gaisras. Atvykus ugniagesiams, viename iš kambarių degė fotelis, patalpose buvo daug dūmų. Pataisos namų darbuotojai fotelį apgesino iki atvykstant ugniagesiams. Gaisro metu iš patalpų buvo evakuotos 4 nuteistosios, kūdikis ir personalo darbuotoja. Nukentėjusiųjų nebuvo.

12.23 val. Kazlų Rūdos savivaldybėje, Jūrės miestelyje, atvira liepsna degė medinis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, sukrito medinė perdanga, išdegė vidus.

13.34 val. Skuodo rajone, Ylakių seniūnijoje, Pašilės kaime, liepsnojo ūkinio pastato, sujungto su garažu, stogas. Gaisro metu jis sudegė. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovinčius pastatus.

14.20 val. Šilutės rajone, Švėkšnos miestelyje, atvira liepsna degė medinis ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Gaisro metu pastatas sudegė, apdegė ir šalia stovėjusio pastato medinės konstrukcijos.

19 val. Alytaus rajone, Punioje, liepsnojo medinė pirtis, prie kurios buvo priblokuota medinė pavėsinė ir vasaros virtuvė. Gaisro metu išdegė pirties vidus, apdegė išorė, taip pat apdegė pavėsinės ir vasaros virtuvės stogai.

Apie 23 val. Vilniuje, Gurių Sodų 11-ojoje gatvėje, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai, apdegė šalia stovintis šiltnamis. Ugniagesiai nuo liepsnų išsaugojo du šalia stovinčius ūkinius pastatus.

Pirmadienį, 12.46 val., iš greitosios pagalbos medikų buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Maironiškių gatvėje, reikia ugniagesių pagalbos nuo stogo nukelti žmogų su atviru kojos lūžiu. Gelbėtojai žmogų įmobilizavo, kopėčiomis nukėlė nuo stogo ir įkėlė į greitosios pagalbos automobilį.

15.17 val. pranešta, kad Trakų rajone, Rūdiškėse, į 5 m gylio rūsio duobę įkrito ir susižalojo vyras. Naudodami stabilizavimo lentą, ugniagesiai vyrą iškėlė ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

16.03 val. buvo gautas pranešimas, kad Trakų rajone, Lentvario seniūnijoje, Valų kaime, Neryje rastas skenduolis. Vyro kūną ištraukė ugniagesiai.

19.17 val. pranešta, kad Šakių rajone, Plokščių seniūnijoje, Obeliškių kaime, Nemune rastas skenduolis. Vyro kūną ištraukė ugniagesiai.