EIMIN ieško Skaitmeninės darbotvarkės departamento direktoriaus

0
EIMIN ieško Skaitmeninės darbotvarkės departamento direktoriaus
Share

Ekonomikos ir inovacijų ministerija ieško būsimo valstybės informacinių išteklių politikos formavimo lyderio – ministerijos Skaitmeninės darbotvarkės departamento direktoriaus. Kandidatų paraiškų laukiama iki š. m. rugpjūčio 16 d. imtinai. Susidomėję pretendentai dokumentus gali teikti per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą.

„Ieškome iššūkių nebijančio ir naujovėms atviro profesionalo, kuris domėtųsi naujausių technologijų taikymu ir prisidėtų formuojant bei įgyvendinant šaliai svarbius skaitmeninės pertvarkos projektus. Jis taip pat prisidėtų formuojant Lietuvos skaitmeninę poziciją ir atstovautų tiek ministeriją, tiek Lietuvą nacionalinėje ir tarptautinėje erdvėje“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Skaitmeninės darbotvarkės departamento direktoriui siūlomas atlyginimas, neatskaičius mokesčių – nuo 3 441 eurų. Taip pat yra ir tarnybinio kaitumo galimybė. 

EIMIN Skaitmeninės darbotvarkės departamento uždaviniai: dalyvauti formuojant valstybės politiką informacinės visuomenės plėtros, valstybės informacinių išteklių ir dokumentų pakartotinio naudojimo srityse ir organizuoti, koordinuoti ir kontroliuoti jos įgyvendinimą.