Dėmesio gyventojų saugumui niekada nebus per daug

0
Dėmesio gyventojų saugumui niekada nebus per daug
Share

Liepos 3 d. Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko pavaduotojas, atliekantis valdybos viršininko funkcijas, Evaldas Tamašauskas, Civilinės saugos skyriaus viršininkas Donatas Gurevičius ir Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Eugenijus Iziumcevas susitiko su Širvintų rajono savivaldybės mere Živile Pinskuviene, vicemere Laima Versekėnaite ir Bendrojo skyriaus vedėja, atsakinga už civilinę saugą Širvintų rajone, Diana Mičeliene. Susitikimo metu aptarti gaisrų prevencijos ir civilinės saugos klausimai.

Susitikime kalbėta apie savivaldybės investicijas į gaisrinę saugą, rajono pajėgų techninę bazę, saugos priemones, bendrai vykdomą prevencinę veiklą. Pareigūnus džiugino savivaldybės vadovų skiriamas dėmesys gyventojų saugumui bei bendrai planuojamoms prevencinėms veikloms.

Savivaldybėje ir toliau bus tęsiama bei stiprinama gyventojų gaisrų, skendimo ir pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms prevencija, ieškoma būdų, kaip išplėsti priedangų tinklą. Artimiausias renginys, kuriame bus vykdoma prevencinė veikla, vyks liepos 22 d. Čia, kaip ir kasmet, organizuojama miesto šventė, į kurią suplūsta ne tik širvintiškiai, bet ir miesto svečiai.

Susitikimas su savivaldybės bendruomenių lyderiais, tęsiant Vidaus reikalų ministerijos inicijuotą informacinę kampaniją „Esame komanda. Turime planą“, numatytas šį rudenį, spalio 2 d.