Ataskaitiniame susirinkime apžvelgta Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos veikla

0
Ataskaitiniame susirinkime apžvelgta Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos veikla
Share

2024-03-21

Kovo 20 d Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente vyko Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ataskaitinis susirinkimas, kuriame buvo apžvelgta tarnybų veikla 2023 m. Susirinkime dalyvavo Vilniaus PGV struktūrinių ir teritorinių struktūrinių padalinių vadovai, Elektrėnų PGT administracija, taip pat departamento direktorius vidaus tarnybos generolas Saulius Greičius ir direktoriaus pavaduotojas vidaus tarnybos pulkininkas Giedrius Sakalinskas.

Ataskaitiniame susirinkime valdybos veiklą apibendrino Vilniaus PGV viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas Nerijus Statkus. Savo veiklą ir sėkmingai įgyvendintus projektus bei numatomus darbus apžvelgė Vilniaus PGV struktūrinių padalinių skyrių vadovai bei atstovai iš priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų ir komandų. Vilniaus PGV viršininkas teigė, kad šiais metais ir toliau bus svarbu išlaikyti operatyvaus reagavimo į įvykius lygį augančiame Vilniaus mieste, skirti daugiau dėmesio pareigūnų motyvacijai ir naujų pareigūnų pritraukimui bei kokybiškai įgyvendinti krizių valdymo ir civilinės saugos sistemai iškeltas užduotis.

Susitikimo pabaigoje kalbėjęs departamento direktorius ne tik pateikė savo įžvalgas apie 2023 metus ir pristatė 2024 metų iššūkius, bet ir palinkėjo abipusės sėkmės departamentui ir valdybai, nes dirbdami kartu kiekvienas esame svarbus.