A. Armonaitė su regioninių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovais aptarė verslo situaciją

0
A. Armonaitė su regioninių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovais aptarė verslo situaciją
Share

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitiko su regioninių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (LPPAR) vadovais aptarti ekonomikos aktualijų ir tolesnio bendradarbiavimo galimybių bei pristatė verslo skatinimo priemones.  

„Norime pritraukti daugiau investicijų į regionus ir skatinti pridėtinės vertės gamybos ir paslaugų įmonių veiklą. Todėl su verslo atstovais nuolat aptariame, kuo galime būti jiems naudingi ir kaip galime sukurti daugiau galimybių jiems augti. Iki šių metų pabaigos paskelbsime priemonių, kurių bendra vertė sieks beveik 1 mlrd. eurų. Platus siūlomų paramos priemonių spektras leis verslui investuoti į inovacijas, atsinaujinančią energetiką ir verslo skaitmeninimą, kartu kuriant stipresnę Lietuvą“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė. 

Susitikime su ministre dalyvavo LPPAR asociacijos prezidentas Sigitas Gailiūnas ir generalinė direktorė Giedrė Ražinskienė, Šiaulių PPAR vadovas Alfredas Jonuška ir Panevėžio PPAR vadovas Visvaldas Matkevičius. 

Lietuvos ekonomikai stiprinti Ekonomikos ir inovacijų ministerija iki 2023 m. pabaigos paskelbs priemones, kurių bendra vertė siekia beveik 1 mlrd. eurų. Apie 365 mln. eurų numatyta verslui, inovacijoms ir investicijoms, 320 mln. eurų – valstybės ir verslo skaitmenizacijai, 268 mln. eurų – žalesnei ekonomikai.