A. Armonaitė kviečia Pietų Korėjos farmacijos kompaniją kurtis Lietuvoje

0
A. Armonaitė kviečia Pietų Korėjos farmacijos kompaniją kurtis Lietuvoje
Share

Šiandien, rugsėjo 19 d., ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitiks su Pietų Korėjos įmonės „Lotte Biologics“, priklausančios vienai didžiausių farmacijos grupių „Lotte Group“, generaliniu direktoriumi Richardu Lee.

„Neabejoju, kad turime potencialo plėtoti bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Pietų Korėjos biotechnologijų srityje. Šio sektoriaus įmonių atėjimas į Lietuvą leistų dar labiau sustiprinti šalies gyvybės mokslų ekosistemą, ugdyti biotechnologijų tyrimų bei plėtros ir gamybos kompetencijas. Taip pat tai kuria aukštos pridėtinės vertės darbo vietas mūsų šalyje“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė A. Armonaitė.

„Lotte Biologics“ yra naujas farmacijos padalinys, priklausantis vienam didžiausių Korėjos įmonių grupių „Lotte Group“. Šiuo metu „Lotte Biologics“ planuoja plėsti gamyklą JAV bei svarsto plėtros galimybes Europos šalyse ir Bostone.  

„Lotte Biologics“ vadovas taip pat sakys kalbą š. m. rugsėjo 20–21 dienomis vyksiančiame didžiausiame Baltijos šalyse gyvybės mokslų forume „Life Sciences Baltics“.

Lietuvos gyvybės mokslų sektorius yra vienas prioritetinių Lietuvos ekonomikos sektorių, kuriame sukuriama apie 2,6 proc. šalies BVP. Apie 90 proc. lietuviškos biotechnologijų produkcijos yra eksportuojama į daugiau kaip 100 valstybių.