A. Armonaitė Kaune susitiks su užsienio investuotojais

0
A. Armonaitė Kaune susitiks su užsienio investuotojais
Share

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė rugpjūčio 22 d., antradienį, lankysis Kaune, kur susitiks su įmonių „Festo“ ir „Continental“ vadovais. Taip pat ministrė dalyvaus Kauno mokslo ir technologijų parke vyksiančioje diskusijoje apie verslo skatinimo priemones ir inovacijų kūrėjams reikalingus išteklius. 

„Siekiame, kad Kauno Tech-Park išliktų vienu aktyviausiu startuolių ekosistemos dalyvių ir taptų verslo ir mokslo bendradarbiavimą užtikrinančiu lyderiu ne tik regione, bet ir visoje Lietuvoje. Taip pat itin svarbu užtikrinti šalies įmonių plėtrą ir paskatinti investicijas, todėl susitikimuose su Kauno verslo atstovais norime išgirsti jų lūkesčius ir pristatyti finansines priemones, kurios galėtų prisidėti prie spartesnės plėtros“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė.     

Ministrė lankysis Kauno mokslo ir technologijų parke įsikūrusioje genomikos laboratorijoje bei „iDenfy“ biure, kur pristatys galimas finansines paskatas talentų srityje ir kvietimus gauti mokymams skirtą finansavimą.       

Vizito Kaune metu ministrė taip pat susitiks su Kauno laisvosios ekonominės zonos (LEZ) vadovybe. Praėjusiais metais LEZ įmonių tiesioginių investicijų Kaune dydis siekė 166,5 mln. eurų, o tai sukūrė 721 naują darbo vietą. Nuo Kauno LEZ įsteigimo pritraukta 1,35 mrld. eurų investicijų.