A. Armonaitė atidarys Kauno bendradarbystės centrą „Spiečius“

0
A. Armonaitė atidarys Kauno bendradarbystės centrą „Spiečius“
Share

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė penktadienį atidarys Kauno bendradarbystės centrą „Spiečius“, kuris taps 14-uoju bendradarbystės centru „Spiečių“ tinkle. Atsižvelgiant į tai, kad į Kauną suvažiuoja daug studentų, šio išskirtinio centro veikla yra skirta iki 30 metų asmenų verslumo kompetencijoms ugdyti. 

„Siekiame sukurti sąlygas, kad jaunieji verslininkai galėtų stiprinti individualaus ir komandinio darbo įgūdžius ir drąsiau žengti pirmuosius verslo žingsnius.  Šalyje jau veikia 13-a „Spiečių“, prie kurių kasmet prisijungia keli šimtai regionų verslininkų, todėl neabejoju, kad ir šis centras Kaune sukurs dar daugiau galimybių Lietuvos verslumui augti“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė A. Armonaitė. 

Kauno „Spiečiuje“ daug dėmesio bus skiriama efektyviam komandiniam darbui užtikrinti. Šiame „Spiečiuje“ startuoja nauja verslo idėjų testavimo programa „Come+Test+Grow“, kurios dalyviai galės patikrinti savo verslo idėjas ir jų potencialą rinkoje. Taip pat bus formuojamos verslo idėjų vystymo komandos ir teikiamos verslo inkubatoriaus paslaugos. 

Tikimasi, kad programą sėkmingai pabaigusios komandos galės ir toliau naudotis Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kuruojamomis Inovacijų agentūros teikiamomis verslo plėtros ir eksporto paslaugomis, kurs startuolius, juos augins akceleratoriuose ir prisidės prie konkurencingos Lietuvos ateities.